Studeer pop-up 3 April

Over dit evenement

Categorie
Educatief
Organisator
Educatiecommissie
Datum en tijd
3 apr. 2024 10:00 - 16:00
Locatie
PL101 0.440 PL101 0.444

Een nieuwe tentamenperiode staat voor de deur, dus is de studeer pop-up weer geopend!

Vind je het uitdagend om thuis of op de HU zelfstandig aan de slag te gaan? Merk je dat je meer gemotiveerd bent om te studeren wanneer anderen ook aan het werk zijn? Loop je vast bij de laatste puntjes op de 'i' te zetten? Heb je behoefte aan iemand die met je meekijkt en meedenkt over de criteria voor je verslag of die in duidelijke taal uitlegt wat een begrip voor je toets betekent? Word je blij van gratis koffie, thee en printmogelijkheden wanneer je op de HU aan het blokken bent?

Heb je op tenminste 1 van deze vragen ‘ja’ geantwoord? Kom dan naar de Avanti studeer pop-up. Waar we samen aan de slag gaan met studeren. Want die deadlines komen akelig dichtbij…

Deze periode zijn er niet één, maar twee dagen waarop lokalen zijn gereserveerd om samen te studeren. Dit biedt meer studenten de kans om deel te nemen. Kom je voor een uurtje, een halve dag of beide dagen? Alle inspanningen helpen wanneer je werkt aan je deadlines!

de lokalen deze dag zijn:
PL101 0.440
PL101 0.444

Deelnemers

Je moet ingelogd zijn om alle deelnemers te zien